Rychlost.cz Fórum Všeobecná diskuze o různych typech připojení Skutečná rychlost LTE internetu od O2 okres Svitavy.

Skutečná rychlost LTE internetu od O2 okres Svitavy.

Skutečná rychlost LTE internetu od O2 okres Svitavy.

Všeobecná diskuze o různych typech připojení
od krisna66
příspěvků: 2
IP: (zobrazit)
Rychlost (Mbits): 19,0/2,07
Poskytovatel: O2
hodnocení reakce: 1

Podělím se o své zkušenosti z LTE internetem od společnosti O2.

Jsem z okresu Svitavy a pro nízkou rychlost DSL-velká vzdálenost od ústředny

jsem přešel na LTE od O2 jako stavající letitý zákazník.Dostal jsem neomezený tarif 20/2mb

a nyní testuji LTE, měřím rychlost během dne a kolísání.

Realita a zkušenost.

Dokud jsem se neupsal na dva roky, tak rychlost ve zkušebním režimu byla super ,téměř 20. mb

a kolísání během dne +/- 1.%.Max rychlost jsem změřil 19,5 a min 18.9mb.

Po skončení doby testování došlo k obrovskému poklesu a to na 5-8 mb.Následovalo volání na podporu,

komunikaci a sdělení,že je to ok,že je to počtem připopjených uživatelů.

Otázka, proč během testování /1.měsíce/ se ostatní uživatelé nepřipojovali nebyla uspokojivě technicky vysvětlena.Vyjádřil jsem nespokojenost a podezření , na nekalé praktiky a podvod.

Od té doby mám rychlst LTE OK a kolísání +/- 2% což je optimální.

Je na místě se optat ostatních uživatelů LTE od O2,jaké mají zkušenosti.

Celou věc jsem komunikoval z Telekomunikačním úřadem a dostal instrukce jak postupovat dál, pokud

rychlost bude neúnosně malá.

 
od caklik
příspěvků: 1
IP: (zobrazit)
Rychlost (Mbits): 8,30/1,79
Poskytovatel: O2

Mám stejnou zkušenost po 30 dnech rychlost velmi kolísá, nebyl problém se ve večerních hodinách dostat na 4 mbit. To je již problém při přehrávání archivu ČT na 720p. Přes den teď rychlost 10 - 13 Mbit.

Zatím jsem nevolal na podporu.

 
od krisna66
příspěvků: 2
IP: (zobrazit)
Poskytovatel: O2

Děkuji za zkušenost,pokud bude více podobných uživatelů s tímto problémem, zašlu stížnost tel.úřadu.

Přesně to potřebují a poté T.Ú. zahají jednání s provozovatelem.Je velmi pravděpodobné, že se jedná o

záměr a nefér jednání v rozporu s dob.mravy a klamavou reklamu.

 
od agila77-com
příspěvků: 4
IP: (zobrazit)

krisna66 | 31.03.2017 11:14

Podělím se o své zkušenosti z LTE internetem od společnosti O2.

Jsem z okresu Svitavy a pro nízkou rychlost DSL-velká vzdálenost od ústředny

jsem přešel na LTE od O2 jako stavající letitý zákazník.Dostal jsem neomezený tarif 20/2mb

a nyní testuji LTE, měřím rychlost během dne a kolísání.

Realita a zkušenost.

Dokud jsem se neupsal na dva roky, tak rychlost ve zkušebním režimu byla super ,téměř 20. mb

a kolísání během dne +/- 1.%.Max rychlost jsem změřil 19,5 a min 18.9mb.

Po skončení doby testování došlo k obrovskému poklesu a to na 5-8 mb.Následovalo volání na podporu,

komunikaci a sdělení,že je to ok,že je to počtem připopjených uživatelů.

Otázka, proč během testování /1.měsíce/ se ostatní uživatelé nepřipojovali nebyla uspokojivě technicky vysvětlena.Vyjádřil jsem nespokojenost a podezření , na nekalé praktiky a podvod.

Od té doby mám rychlst LTE OK a kolísání +/- 2% což je optimální.

Je na místě se optat ostatních uživatelů LTE od O2,jaké mají zkušenosti.

Celou věc jsem komunikoval z Telekomunikačním úřadem a dostal instrukce jak postupovat dál, pokud

rychlost bude neúnosně malá.

Chytrý zákazník a chytrá síť ;-) co vís napsat !? Že tam kde jsou 3 oprátoři není skoro žádná konkurence.Asi bych přešel k pevnému netu z jiné sféry připojení. (WIFI-OPTIKA)