Rychlost.cz Fórum Doporučení připojeni v ....... Připojení v Ostrava - Zábřeh ???

Připojení v Ostrava - Zábřeh ???

Připojení v Ostrava - Zábřeh ???

Doporučení připojeni v .......
Toto téma je zamknuto, nelze do něj přidávat reakce.
Můžete založit nové téma.
od smazáno
IP: (zobrazit)

Zdravím potřeboval bych pomoc s výběrem popřípadě radou ohledně připojení k internetu v OV. Nově bydlím v Ostravě-Zábřehu na adrese Výškovická 2590/95 v 5. patře. Takže výhled mám fakt pěkný bez překážek. Byt je orientovaný na JV směr Bělský les, Dubina atd. Mám vlastní kompletní zařízení na wifi. Zkoušel jsem už dostupnost některých APeček a chtil jsem Gremnet, Salamouna, OvFreenet. APsobol atd. Předem už zavrhuji Salamouna. Potřeboval bych pomoc, kterého providera by jste mi doporučili v dané lokalitě, popřípadě jaké máte zkušenosti, či pokud víte kde se nalézají v dané oblasti APečka, abych zjistil zda je vůbec možné je chytnout ??? Uvažuji také o kabelovce - Karnevalu (navýšili teď rychlosti). U wifi bych chtěl využít hlavně APsobol, líbí se mi jejich nabídka, horší je to se signálem. Nej signal má u mě Gremnet, ale nic o něm nevím a nabídka rychlostí se mi moc nelíbí :-( Strašně moc děkuji za radu bo jsem teď bez netu jako ryba bez vody. Díky

 
od smazáno
IP: (zobrazit)

Ja doporucuju jednosznacne salamounu. je fakt, ze pokud jsi sam, tak zrizovaci poplatek bude vyssi, ale tak vysokou rychlost za 300 kc mesicne nikde nenajdes. garantuji sice 2Mbps ale kdyz mas dobry vyhled tak to jede i mnohem vice - tak jako napriklad v noci me:

http://roomik.ic.cz/rychlost.JPG

 
od smazáno
IP: (zobrazit)

Jsem u gremgrem a jdu rychle pryč,vždy musím čekat než mi to zpustí,na dotazy vůbec neraagují,a dokonce jednou mi to vypli,protože se spletli, mysleli že jsem nezaplatil.

 
od smazáno
IP: (zobrazit)

gremnet mám ,funguje.a s vlastním wifi zařízením někdy problémy bývají.provider většinou ví jestli to je použitelné.ten gremnet doporučuju

 
od smazáno
IP: (zobrazit)

zdravím, pokud někteří lidi nepochopí že se platí s variabilním symbolem a že sms znějakého telefono stalu : nejde mi interent : nedává smysl protože nemám telefon s 1000 čísly , aže stačí přidat variabilní symbol do sms,pochybuji že jiný provider volá na stracený hovor v mobilu a dále když někdo nereaguje na to že má zavirovaný počítač a kašle na to nebo hacker do sítě a poškozuje jiné klienty - jednoznačně ho odpojím , dělají to všechny sítě kromě free sítí kde se neplatí

u mě dostane klient (který se slušný a dodržuje podmínky)vše co má ve smlouvě naschle

 
od smazáno
IP: (zobrazit)

ozvi se na 603382567 a kouknem se na připojení na gremnet.

 
od smazáno
IP: (zobrazit)

Já si u na gremnet nemůžu stěžovat.Pokud je problém vše řeší rychle.A hlavne to šlape :http://rychlost.cz/sys/result/193.85.188.102/1190484709/30620a7908 Čus

 
od smazáno
IP: (zobrazit)

Mohu Vám nabídnout připojení do Metropolitní sítě Fifejdy.cz za těchto podmínek: rychlost linky průměrně 4 Mbit/s (rychlost neomezujeme, je dána pouze technologickými omezeními použité technologie, v praxi se pohybuje mezi 2-12 Mbity/s, agregace max 1:30). Mesíční paušální poplatek 300 Kč vč.DPH, instalační poplatek-pokud jste v dané lokalitě sám-5000 Kč, v případě více zájemců dohodou. V případě zájmu kontaktujte naši operátorku na tel.č.724983463, nebo přímo mne- 724983461 nebo pevná linka 596136916 (9-14 hod.),558270400 (17-22hod.)

 
od smazáno
IP: (zobrazit)

tak když to není Tvůj názor tak ho nepiš ;-) máš s tímto providerem zkušenosti???

 
od smazáno
IP: (zobrazit)

jo měl jsem FIFEJDY , ale furt to nejelo tak nekecej že to jede 12Mb ty jsem nikdy neviděl , ted mam grema a ted to frčí

 
od smazáno
IP: (zobrazit)

No ja mam gremnet skoro rok a to ještě z 3 sousedama. Ze začatku to jelo pekne. rychle bez problemu připojeni 3Mb/s a večer mi to skočilo i na 5 až 6 Mb/s ale ted co to mam neustále mi to pada, rychlost se taky snižila sem rad jak mam 2,5Mb/s a technik ten už u nas byl tak 3x ale furt to pada a zpomaluje. posledni dobou nejsem vubec spokojen s touto službou.

 
od jara
příspěvků: 10
IP: (zobrazit)

<fieldset><legend>sakai</legend>Já si u na gremnet nemůžu stěžovat.Pokud je problém vše řeší rychle.A hlavne to šlape :http://rychlost.cz/sys/result/193.85.188.102/1190484709/30620a7908 Čus</fieldset>

vysoká závist....a kolik platíš měsíčně??? ja 1500 kč měsíšně za o2 internet adsl extreme a chci přejít jenže u nás nefunguje ani wifi.....ale včil u mě stavi AP společnost fifejdy.cz (příma viditelnost tak 150 m) ale děsí mě limit FuP který má být 72GB měsíčně,s agregací max 1:30 ale nevím jestli ten limit myslí pro všech 30 klientů nebo pro 1 klienta??? a nějak se nehlasí když jim tuhle otazku položím máte snima někdo skušenost?........bo jako nemíňím vysolit 5000kč za to abych měl limit jen 2,4 GB na měsíc.......

 
od smazáno
IP: (zobrazit)

<fieldset><legend>romik</legend>Ja doporucuju jednosznacne salamounu. je fakt, ze pokud jsi sam, tak zrizovaci poplatek bude vyssi, ale tak vysokou rychlost za 300 kc mesicne nikde nenajdes. garantuji sice 2Mbps ale kdyz mas dobry vyhled tak to jede i mnohem vice - tak jako napriklad v noci me:

http://roomik.ic.cz/rychlost.JPG </fieldset>

Jsem u Salamouny dva roky a jsem prakticky stale nespokojen. Nestabilni, pomale (zadne 2Mb, ale prumerne stezi 500kb download). Prave se rozhoduji, ze ozelim poplatek na zrizeni a radeji rychle prejdu jinam.

 
od smazáno
IP: (zobrazit)

Bezkonkurenční http://czfo.net.

 
Toto téma je zamknuto, nelze do něj přidávat reakce.
Můžete založit nové téma.