Rychlost.cz Fórum Doporučení připojeni v ....... bezdratovy internet na liberecku Chrastava a okolí

bezdratovy internet na liberecku Chrastava a okolí

bezdratovy internet na liberecku Chrastava a okolí

Doporučení připojeni v .......
Strana:1 2 3 4
Toto téma je zamknuto, nelze do něj přidávat reakce.
Můžete založit nové téma.
od smazáno
IP: (zobrazit)

zajima me zda se da pripojit na internet v bilem kostele nad nisou budu se stehovat a hledam zpusob jak se dostat k internetu diky

 
od smazáno
IP: (zobrazit)

najdeš tam ADSL, EDGE ET možná i TM, CDMA, Bluetone WIFI,nevim jestli tam dosahuje i ta chrastavská WIFIna teď si ani nevzpomenu jak se ta liberecká fima jmenuje co to tam provozuje, ale určitě budeš mít z čeho vybírat :D

 
od smazáno
IP: (zobrazit)

Ahoj, v Chrastavě provozuje wifi firma LVI, ale bohužel do Bíláku signál není. Ale kdyby si chtěl webovky tak na adrese www.jersywoo.com najdeš bližší info.

 
od smazáno
IP: (zobrazit)

Jaké jsou praktické zkušenosti s wifi od LVI v Chrastavě? Mám od známých celkem špatné reference na ADV (lokalita blízko soudu - často nefunkční, malá rychlost, vysoké pingy).

 
od smazáno
IP: (zobrazit)

Mám připojení od LVI a udělal jsem test rychlosti ( http://rychlost.cz/sys/result/212.158.159.202/1133184328/0ca3434f21/ ) rychlost a pingy jsou v pohodě a to je 1024kb/s wifi s agregací 1:20. Když Službu zpočátku spouštěli, tak byli problémy, ale časem si to vychytali a je klid. Servisní mechanici jsou v pohodě, není pro ně problém řešit výpadky i večer, akorát o víkendu nepracují. On je problém u ADV v tom, že signál do Chrastavy vedou vzduchem, což LVI ho vede kabelem a pak teprve v Chrastavě ho pouští do vzduchu. Co vím tak AP (převaděče signálu) od sebe nemají být dále jak tři kilometry, protože potom se zhoršuje kvalita signálu (případ ADV, na ovčáku zafouká a už jim padá signál).Doporučuji LVI, ale objednejte si nejdříve proměřovacího technika, ať vám na místě řekne, jak silný je u vás signál a dohodne s vámi technické provedení.

 
od smazáno
IP: (zobrazit)

LVI si nikdy neporizujte...pingy sou 200ms a vys, cele prazdniny ( 2 mesice )

tady resili nejaky ruseni. Nez prisli na to ze by bodla silnejsi antena a ted uz se ani neobtezuji odepsat. Nevim, chci prestoupit k ADV.

 
od smazáno
IP: (zobrazit)

Ale zase na druhou stranu jsou chvile kdy to chodi treba 10ms, takze kdo ma nervy na to ze to proste chvilku chodi a chvilku ne tak to urcite zkuste. treba budete mit stesti. Jelikoz nemam prachy na ADSL tak je asi LVI nejlepsi.

 
od smazáno
IP: (zobrazit)

<fieldset><legend>JersyWoo</legend>Mám připojení od LVI a udělal jsem test rychlosti ( http://rychlost.cz/sys/result/212.158.159.202/1133184328/0ca3434f21/ ) rychlost a pingy jsou v pohodě a to je 1024kb/s wifi s agregací 1:20. Když Službu zpočátku spouštěli, tak byli problémy, ale časem si to vychytali a je klid. Servisní mechanici jsou v pohodě, není pro ně problém řešit výpadky i večer, akorát o víkendu nepracují. On je problém u ADV v tom, že signál do Chrastavy vedou vzduchem, což LVI ho vede kabelem a pak teprve v Chrastavě ho pouští do vzduchu. Co vím tak AP (převaděče signálu) od sebe nemají být dále jak tři kilometry, protože potom se zhoršuje kvalita signálu (případ ADV, na ovčáku zafouká a už jim padá signál).Doporučuji LVI, ale objednejte si nejdříve proměřovacího technika, ať vám na místě řekne, jak silný je u vás signál a dohodne s vámi technické provedení.</fieldset>

Asi nějaký odborník co? Kvalita spojení je úměrná kvalitě použité technologie a spoje i na několik desítek kilometrů nejsou problém. Myslím, že odezvy 8-30ms od NIXu nejsou problém a pokud je vše v pořádku tak přesně takhle to lidem v Chrastavě funguje (alespoň těm co jsou připojeni od nás).

Na CHrastavu máme linku 16Mbit a to je myslím momentálně dostatečné. S větry a jinými vlivy problémy nejsou, jediné co neumíme vyřešit na 100% jsou dlouhodpbé výpadky proudu, ale ty zase nejsou tak časté a kratší hravě ustojí UPSky. Kvůli delším se musí vyjet s agregátem a to není za 5minut.

Jinak v &quot;Bíláku&quot; jsme.
ADV

PS: Pokud má někdo problém s naším připojením, je potřeba to nahlásit, jedná se totiž o poruchu nikoliv o setrvalý stav. Pokud nás o tomto individuálním problému zákazník neinformuje, není možné to řešit. Často bývá problém v poškození kabeláže zákazníkem, neodborný zásah do zařízení, či extrémní zarušení jiným provozovatelem bezdrátového zařízení.

 
od smazáno
IP: (zobrazit)

<fieldset><legend>gordy</legend>LVI si nikdy neporizujte...pingy sou 200ms a vys, cele prazdniny ( 2 mesice )

tady resili nejaky ruseni. Nez prisli na to ze by bodla silnejsi antena a ted uz se ani neobtezuji odepsat. Nevim, chci prestoupit k ADV.</fieldset>

Každého zákazníka rádi uvítáme.
ADV

 
od smazáno
IP: (zobrazit)

[citace]Kráceno:

Asi nějaký odborník co? Kvalita spojení je úměrná kvalitě použité technologie a spoje i na několik desítek kilometrů nejsou problém. Myslím, že odezvy 8-30ms od NIXu nejsou problém a pokud je vše v pořádku tak přesně takhle to lidem v Chrastavě funguje (alespoň těm co jsou připojeni od nás).

Na CHrastavu máme linku 16Mbit a to je myslím momentálně dostatečné. S větry a jinými vlivy problémy nejsou, jediné co neumíme vyřešit na 100% jsou dlouhodpbé výpadky proudu, ale ty zase nejsou tak časté a kratší hravě ustojí UPSky. Kvůli delším se musí vyjet s agregátem a to není za 5minut.

Jinak v &quot;Bíláku&quot; jsme.

PS: Pokud má někdo problém s naším připojením, je potřeba to nahlásit, jedná se totiž o poruchu nikoliv o setrvalý stav. Pokud nás o tomto individuálním problému zákazník neinformuje, není možné to řešit. Často bývá problém v poškození kabeláže zákazníkem, neodborný zásah do zařízení, či extrémní zarušení jiným provozovatelem bezdrátového zařízení.</fieldset>

Odborník nejsem. Popisuji svoje zkušenosti z té doby (od listopadu 2005 to už neřeším) a co &quot;jedna baba povídala&quot;. Jinak jsem potěšen, že přímo informujete v diskuzi.

 
od smazáno
IP: (zobrazit)

<fieldset><legend>miki:20.10.2005 13:51</legend>najdeš tam ADSL, EDGE ET možná i TM, CDMA, Bluetone WIFI,nevim jestli tam dosahuje i ta chrastavská WIFIna teď si ani nevzpomenu jak se ta liberecká fima jmenuje co to tam provozuje, ale určitě budeš mít z čeho vybírat :D</fieldset>

Ahoj,jak vis,o Bluetone Wifi???Jsou to radiokomunikace,ze??Volal jsem tam a pry pokryti v teto lokalite nemaji...tak nevim...Jirka..

 
od smazáno
IP: (zobrazit)

<fieldset><legend>JirkaT:14.12.2006 16:08</legend><fieldset><legend>miki:20.10.2005 13:51</legend>najdeš tam ADSL, EDGE ET možná i TM, CDMA, Bluetone WIFI,nevim jestli tam dosahuje i ta chrastavská WIFIna teď si ani nevzpomenu jak se ta liberecká fima jmenuje co to tam provozuje, ale určitě budeš mít z čeho vybírat :D</fieldset>

Ahoj,jak vis,o Bluetone Wifi???Jsou to radiokomunikace,ze??Volal jsem tam a pry pokryti v teto lokalite nemaji...tak nevim...Jirka..</fieldset>

Bluetone wifi od čra šíří signál z liberecké bývalé rušičky, takže v Bílém Kostele se k nim asi opravdu nepřipojíš...

 
od smazáno
IP: (zobrazit)

<fieldset><legend>doom:15.12.2006 00:28</legend><fieldset><legend>JirkaT:14.12.2006 16:08&lt;/legend&gt;&lt;fieldset&gt;&lt;legend&gt;miki:20.10.2005 13:51</legend>najdeš tam ADSL, EDGE ET možná i TM, CDMA, Bluetone WIFI,nevim jestli tam dosahuje i ta chrastavská WIFIna teď si ani nevzpomenu jak se ta liberecká fima jmenuje co to tam provozuje, ale určitě budeš mít z čeho vybírat :D</fieldset>

Ahoj,jak vis,o Bluetone Wifi???Jsou to radiokomunikace,ze??Volal jsem tam a pry pokryti v teto lokalite nemaji...tak nevim...Jirka..</fieldset>

Bluetone wifi od čra šíří signál z liberecké bývalé rušičky, takže v Bílém Kostele se k nim asi opravdu nepřipojíš...</fieldset>

A jak vis,ze maji vysilac na byvale rusicce??ani nevim,co tim myslis...ale na ČRA o zadnem vysilaci tady v okoli nevedi...tak uz to nechapu..Volal jsem tam snad uz 10x....Divny fakt...

 
od smazáno
IP: (zobrazit)

<fieldset><legend>JirkaT:15.12.2006 15:46</legend><fieldset><legend>doom:15.12.2006 00:28</legend><fieldset><legend>JirkaT:14.12.2006 16:08&lt;/legend&gt;&lt;fieldset&gt;&lt;legend&gt;miki:20.10.2005 13:51</legend>najdeš tam ADSL, EDGE ET možná i TM, CDMA, Bluetone WIFI,nevim jestli tam dosahuje i ta chrastavská WIFIna teď si ani nevzpomenu jak se ta liberecká fima jmenuje co to tam provozuje, ale určitě budeš mít z čeho vybírat :D</fieldset>

Ahoj,jak vis,o Bluetone Wifi???Jsou to radiokomunikace,ze??Volal jsem tam a pry pokryti v teto lokalite nemaji...tak nevim...Jirka..</fieldset>

Bluetone wifi od čra šíří signál z liberecké bývalé rušičky, takže v Bílém Kostele se k nim asi opravdu nepřipojíš...</fieldset>

A jak vis,ze maji vysilac na byvale rusicce??ani nevim,co tim myslis...ale na ČRA o zadnem vysilaci tady v okoli nevedi...tak uz to nechapu..Volal jsem tam snad uz 10x....Divny fakt...</fieldset>

Na stránkách Bluetone wifi je jasně uvedeno, že vysílač se nachází na SV vysílači ve Vratislavicích, což je bývalá rušička. Byl jsem se tam projít s PDA a opravdu jsou tam k naladění hned dva vysílače Bluetone.

 
od smazáno
IP: (zobrazit)

Ze své zkušenosti co vím, LVI nebrat, absolutně nemají zájem o zákazníka, po třech měsících jsem to vzdal a šel jsem k InNet a jsem spokojený, zatím mají do Chrasavy jen 2MBit ale prý se to časem zlepší a já nejsem na žádný tahání filmů a proto mi to stačí. A cena je 500 měsíčně

 
Strana:1 2 3 4

Diskuze k tomuto tématu pokračuje na další stránce.

Toto téma je zamknuto, nelze do něj přidávat reakce.
Můžete založit nové téma.