Rychlost.cz Fórum Síťový software Problém s Outlookem

Problém s Outlookem

Problém s Outlookem

Síťový software
Strana:1 2
Toto téma je zamknuto, nelze do něj přidávat reakce.
Můžete založit nové téma.
od smazáno
IP: (zobrazit)

Potrebuji poradit!

Mam adsl pripojeni, MS Win XP. Pouzivam outlook pro postu, prichozi posta mi normalne chodi, ale odchozi mi nikdy neodejde, pise neco jako "prijemci nezastizeni..."

muze mi nekdo poradit, jak nebo co nastavit aby mi posta odchazela?

net i odchozi posta normalne funguje, jsou spravne nastaveny i servery pro postu

diky!

 
od smazáno
IP: (zobrazit)

<fieldset><legend>aaa</legend> ale odchozi mi nikdy neodejde, pise neco jako "prijemci nezastizeni..."

net i odchozi posta normalne funguje</fieldset>

tak co z toho je pravda? :)

 
od smazáno
IP: (zobrazit)

sorry
prichozi funguje, odchozi ne
to byla moje chyba, preklep

mozna bychm ohl dodat ze to mam na LAN siti, a router je pripojenej do netu

 
od smazáno
IP: (zobrazit)

<fieldset><legend>aaa</legend>sorry

prichozi funguje, odchozi ne
to byla moje chyba, preklep

mozna bychm ohl dodat ze to mam na LAN siti, a router je pripojenej do netu</fieldset>

mozna je nutno pouzit vyhrazeny SMTP server bud v ramci te LAN nebo poskytovatele pripojeni, muze se stat ze jsou jine destinace s portem smtp blokovany

kazdopadne by pomohlo napsat presne zneni chyboveho hlaseni

 
od smazáno
IP: (zobrazit)

text chybového hlášení

Zpráva nedošla některým zamýšleným příjemcům.

Předmět:
Odesláno: 10.10.2005 22:38
Tito příjemci nebyli zastiženi:
xxx (xxx@seznam.cz) dne 10.10.2005 22:38

554 &lt;xxx@seznam.cz&gt;: Relay access denied

tohle to napíše

děkuju za vsechny rady, snad to nejak s Vasi pomocí sprovozním

 
od smazáno
IP: (zobrazit)

viděl bych to jednoznačně na použití špatného SMTP serveru

 
od Adam
moderátor

<fieldset><legend>Anonymous</legend>text chybového hlášení

Zpráva nedošla některým zamýšleným příjemcům.

Předmět:
Odesláno: 10.10.2005 22:38
Tito příjemci nebyli zastiženi:
xxx (xxx@seznam.cz) dne 10.10.2005 22:38

554 &lt;xxx@seznam.cz&gt;: Relay access denied

tohle to napíše

děkuju za vsechny rady, snad to nejak s Vasi pomocí sprovozním</fieldset>

pokud to pise Relay access denied tak je jednoznacne chyba v smtp serveru, ktery nema povoleno prijima a dale vyrizovat emaily prichazejici z Vasi aktualni IP adresy, konzultujte se svym poskytovatelem pripojeni, ktery by vam mel sdelit ten spravny smtp server / server odchozi posty

 
od smazáno
IP: (zobrazit)

Mně se to podařilo vyřešit tím, že jsem si stáhnul s www.seznam.cz automatické nastavení Outlooku. Nevím proč to chodí ale chodí to!! :D

 
od smazáno
IP: (zobrazit)

<fieldset><legend>bohun</legend>Mně se to podařilo vyřešit tím, že jsem si stáhnul s www.seznam.cz automatické nastavení Outlooku. Nevím proč to chodí ale chodí to!! :D</fieldset>

To bude asi tom, ze SMTP Seznamu pouziva SMTP Auth, takze si muze dovolit prijmou k doruceni zpravu od klienta z libovolne site.

Priste si doporucuji nastudovat alespon uplne zaklady principu urcite sluzby, kdyz ji uz chces pouzivat (napr e-mail). Treba by lidi prestali delat silenosti jako posilat x MB prilohy v mailu a podobne.

 
od smazáno
IP: (zobrazit)

<fieldset><legend>aaa</legend>Potrebuji poradit!

Mam adsl pripojeni, MS Win XP. Pouzivam outlook pro postu, prichozi posta mi normalne chodi, ale odchozi mi nikdy neodejde, pise neco jako &quot;prijemci nezastizeni...&quot;

muze mi nekdo poradit, jak nebo co nastavit aby mi posta odchazela?

net i odchozi posta normalne funguje, jsou spravne nastaveny i servery pro postu

diky!</fieldset>

 
od smazáno
IP: (zobrazit)

a nemáš nahodou zeškrtnuto POŽADOVAT POTVRZENÍ O PŘEČTENÍ VČECH ODESLANÝCH ZPRÁV ? /nástoje/možnosti le. pošty/možnosti sledovíní.

 
od smazáno
IP: (zobrazit)

nemáš net přez router s firevolem(nevím, jak se to píše.) dovolí to přijímat, né odesílat. pak je ti k ničemu i tvůj poskytovatel, s tímhle ti neporadí.

 
od smazáno
IP: (zobrazit)

Mám problém s příchozí poštou . Po odklepnutí odeslat přijmout my to hází chybu,otevírá okno s heslem chyba ox800ccc92 díky

 
od smazáno
IP: (zobrazit)

Dobrý den můj problém s outlook spočívá v tom že odesílám 2MB přílohu třeba 50 lidem na jednou a vždy mi to zahlásí následující větu:

Úkol POP3.seznam.cz - odesílání ohlásil chybu (0x800CCC67): Odpověď serveru: 421 You have been temporarily banned. Try again later or report to helpdesk@firma.seznam.cz.

 
od ferasusa
příspěvků: 3
IP: (zobrazit)

Ahoj mám taky problém s Outlookem 2007. Najednou mi přestala fungovat odchozí pošta v Outlooku. Mám dvě adresy a nejde ani jedna.Hlásí mi to chybu:Aplikace Outlook se nemůže připojit k serveru pro odchozí poštu(STMP)Kód chyby je 0*80042109.Příchozí funguje a Outlook se otevírá strašně dlouho... Nevíte někdo co s tím? Dík.. :help OS Vista

 
Strana:1 2

Diskuze k tomuto tématu pokračuje na další stránce.

Toto téma je zamknuto, nelze do něj přidávat reakce.
Můžete založit nové téma.