Rychlost.cz Fórum Doporučení připojeni v ....... DIGI TV Internet 250Mb zkusenost?

DIGI TV Internet 250Mb zkusenost?

DIGI TV Internet 250Mb zkusenost?

Doporučení připojeni v .......
od ripper6
příspěvků: 62
IP: (zobrazit)

Ahoj, mate nekdo zkusenost s provozem internetu pres satelit? Digi TV nabidla az 250Mb/s co ctu. Zatim moc o tom nevim. Takze by me zajmalo, zda by to slo spolehlive vyuzivat misto VDSL?

Praha - Zizkov.

 
od adam
moderátor
Rychlost (Mbits): 16,8/3,85
Poskytovatel: Bartanet

Je pro Vás důležitý ping/odezva?

 
od ripper6
příspěvků: 62
IP: (zobrazit)
Poskytovatel: O2

tolik ne ale aspon aby byl do 20ms

 
od adam
moderátor
Rychlost (Mbits): 16,8/3,85
Poskytovatel: Bartanet

Mno tak do 20ms jste docela náročný.

Satelity pro Internet jsou pokud si dobře pamatuji na geostacionární oběžné dráze. cca 30 tis km nad rovníkem. Odezva bude hádám min 4x100 ms.

 
od ripper6
příspěvků: 62
IP: (zobrazit)
Poskytovatel: O2

No zjistil jsem ze je to asi sumak, jelikoz od DIGI TV ten internet je udajne pres VDSL2. Tudiz zde leda pockat, az se najde nekdo kdo ho realne ma a rekne jak mu to jede vcetne toho jak ma asi daleko ustrednu.

 
od kxak
příspěvků: 2
IP: (zobrazit)
Rychlost (Mbits): 19,6/9,94
Poskytovatel: Hlucin NET

zkuste se podívat na zrychlujemecesko. Můžete se podívat jakou max. rychlost můžete dosáhnout pomocí vdsl, a rozhodně jsem jěště neviděl realnou rychlost do 250Mb/s pomocí této sítě.

 
od zednik81
příspěvků: 1
IP: (zobrazit)
Poskytovatel: O2

Mám internet od digi mám cca rok a jsem spokojen s rychlostí, doposud nebyl žádný větší problém, snad na jeden malý výpadek

 
od rut80
příspěvků: 1
IP: (zobrazit)
Poskytovatel: O2

taky tak, ale těch výpadků u nás bylo víc, mají ale hodně promakaný servis a vše dali před časem definitivně do pořádku