Rychlost.cz Fórum Všeobecná diskuze o různych typech připojení Internet od O2 v bytě ale koaxiální kabel

Internet od O2 v bytě ale koaxiální kabel

Internet od O2 v bytě ale koaxiální kabel

Všeobecná diskuze o různych typech připojení
od kubinoss
příspěvků: 1
IP: (zobrazit)

Dobrý den/ahoj,

řeším jeden problém - stěhuji se a protože mám u O2 smlouvu na dobu určitou, chci si s sebou vzít i internetové připojení přes wifi. Jenže v novém bytě jsem narazil na problém, je tu vyvedený pouze koaxiální kabel, který do modemu od O2 nejde. Dá se to nějak řešit? (jsem laik). Díky moc.

 
od x-rated
příspěvků: 202
IP: (zobrazit)

koax patří k něčemu jinýmu a překombinovat to určitě nepude :D

fórum o připojení k internetu -> internetforum.cz
 
od richard-zenker
příspěvků: 17
IP: (zobrazit)

kubinoss:01.12.2014 10:20Dobrý den/ahoj,

řeším jeden problém - stěhuji se a protože mám u O2 smlouvu na dobu určitou, chci si s sebou vzít i internetové připojení přes wifi. Jenže v novém bytě jsem narazil na problém, je tu vyvedený pouze koaxiální kabel, který do modemu od O2 nejde. Dá se to nějak řešit? (jsem laik). Díky moc.

Ahoj,

zavolej do O2, oni pošlou technika a ten to vyřeší.

Richard

 
od adam
moderátor

kubinoss:01.12.2014 10:20Dobrý den/ahoj,

řeším jeden problém - stěhuji se a protože mám u O2 smlouvu na dobu určitou, chci si s sebou vzít i internetové připojení přes wifi. Jenže v novém bytě jsem narazil na problém, je tu vyvedený pouze koaxiální kabel, který do modemu od O2 nejde. Dá se to nějak řešit? (jsem laik). Díky moc.

A neni to treba nejaky poskytovatel kabelove televize? Nejlepe se zeptat sousedu zda o necem takovem vedi. Mozna by to byla i lepsi volba. Pokud by byla nabidka i na internet.