Rychlost.cz Fórum Síťový software torenty a wifi

torenty a wifi

torenty a wifi

Síťový software
Toto téma je zamknuto, nelze do něj přidávat reakce.
Můžete založit nové téma.
od smazáno
IP: (zobrazit)

Dobry den, mam drobny problem. Ve wifi siti je pripojeno X lidi. jeden typek kdyz zapne torenty tak zahlti AP a odezvy se z 2ms zvednou do radu stovek a tisicu. Kdyz jsem toho dotycneho lokalizoval a poprosil ho, aby vypnul stahovani z torentu, tak se vse vratilo do starych koleji. TEd se k nemu chytam na revizi jeho PC. Ale co mam vlastne hledat? Dle meho predpokladu nejspis nejaky vir co pousti ARP dotazy, ale nejsem si jisty. Nebo jen stahoval zrovna ze spatnych stranek? Prosim pokud mate nekdo podobne zkusenosti, tak mi pisnete na mail: x.dvori@atlas.cz

Predem diky. 8)

 
od jet
příspěvků: 2
IP: (zobrazit)

neprovozuje tracker? to by zahltilo sit celkem spolehlive

 
od smazáno
IP: (zobrazit)

Jediny co provozuje je BitComet, ale zjistil jsem, ze to hlti sit jen v okamziku kdyz stahuje z urcitych zdroju! Ani firewall si s tim neporadi. :( Je to zlo!!!

 
od smazáno
IP: (zobrazit)

Pokud to myslite s Wifi vazne a chcete si zachovat nizke pingy nezbyde vam nez postavit na spoji wifi router misto AP. Postaci nejake starsi PIII s Atheos kartami a uvidite tu propustnost a moznosti regulace. Obyc AP utahnou max 10-15 nenarocnych uzivatelu. Pokud vsak nekdo chce stahovat s vice spojenimi je nutne pouzit neco vykonejsiho ne nejlevnejsi AP na trhu.

 
od smazáno
IP: (zobrazit)

jsem zacatecnik stahulu film a nikdy my nejde pustit mam stazeny torenty ale neumim je pouzivat pomocte prosim dik

 
Toto téma je zamknuto, nelze do něj přidávat reakce.
Můžete založit nové téma.