Rychlost.cz Fórum Doporučení připojeni v ....... Brno, Františkánská 17

Brno, Františkánská 17

Brno, Františkánská 17

Doporučení připojeni v .......
od magor999
příspěvků: 3
IP: (zobrazit)

Zdravím, do domu bohužel není přivedeno UPC, jen O2... Můj dotaz zní, jsou ve městě nějaké APčka (MIMO), které by nabídly alespoň 50/50Mbit? (víc než O2) :-) Jsem ve třetím patře a vídím "na střechy" :-)

 
od svestka
příspěvků: 143
IP: (zobrazit)
hodnocení reakce: -1

magor999:02.09.2014 20:37Zdravím, do domu bohužel není přivedeno UPC, jen O2... Můj dotaz zní, jsou ve městě nějaké APčka (MIMO), které by nabídly alespoň 50/50Mbit? (víc než O2) :-) Jsem ve třetím patře a vídím "na střechy" :-)

APček je tu spousta (i naše :) ), ale 50/50 vám na WiFi nikdo soudný nanabídne. Tedy, ne že by to technicky nešlo (raději na jiné frekvenci než zarušených 5 GHz), ale pak zapomeňte na běžné tarifní ceny.

internet brno a okolí
 
od magor999
příspěvků: 3
IP: (zobrazit)

svestka:03.09.2014 08:42APček je tu spousta (i naše :) ), ale 50/50 vám na WiFi nikdo soudný nanabídne. Tedy, ne že by to technicky nešlo (raději na jiné frekvenci než zarušených 5 GHz), ale pak zapomeňte na běžné tarifní ceny.

Fajn, a kolik za kolik nabídnete vy? (v Ol, mám na MIMO 60/60 za tarifní cenu)

 
od svestka
příspěvků: 143
IP: (zobrazit)
hodnocení reakce: -1

BrNet.cz (ale je toho tu spousta, stačí googlit).

A popravdě, tomu 60/60 na WiFi technologii nevěřím. Možná někde na okraji města, kde není rušení.

internet brno a okolí
 
od magor999
příspěvků: 3
IP: (zobrazit)

svestka:08.09.2014 08:08BrNet.cz (ale je toho tu spousta, stačí googlit).

A popravdě, tomu 60/60 na WiFi technologii nevěřím. Možná někde na okraji města, kde není rušení.

Máte pravdu, je to 70/50, asi 1km od centra. Holt tam RIO a UPC tahá optiku, tak 5GHz není tak zaprasený, jako všude jinde.

 
od warman
příspěvků: 1 108
IP: (zobrazit)

magor999:08.09.2014 11:30Máte pravdu, je to 70/50, asi 1km od centra. Holt tam RIO a UPC tahá optiku, tak 5GHz není tak zaprasený, jako všude jinde.

Ukaž nějaký testík :) by mě opravdu zajímalo realné rychlosti těch 60/60. Respektive, na papírech to je jedna věc a realita druhá. U Brnetu se nestane, že to nepojede jak má (v rámci tolerance), naproti tomu u rio si na wifi každý stěžuje. Jinak, nikde na jejich webu nevidím tyto ryhclosti u bezdrátu.