Rychlost.cz Fórum Doporučení připojeni v ....... Internet v Praze 11 ?

Internet v Praze 11 ?

od jetoonicem
příspěvků: 3
IP: (zobrazit)

Ahoj doporučil by mi někdo dobrého poskytovatele ? Jsme dlouhou dobu u o2, a je to poslední dobou velká bída, rok zpátky jsme měli 16mbps, a ted to je zkráceno na 4mbps, prý z důvodu že to linka neutáhne, když venku trochu zaprší nebo zahřmí, okamžitě to spadne i na několik hodin či dní, a to jsem myslel že VDSL je spolehlivé v jakýmkoliv počasí, napadlo mě zkusit připojení přes wifi ? (zakoupit satelit na barák a přijímat), UPC v naší ulici nelze zařídit, protože chtěj všude optiku.. Dík za rady

 
od x-rated
příspěvků: 202
IP: (zobrazit)

ty asi nebydlíš v paneláku, že? každopádně když tam nemáš upc, tak tam nejspíš nemáš ani centrio :(

fórum o připojení k internetu -> internetforum.cz
 
od jetoonicem
příspěvků: 3
IP: (zobrazit)

Bydlím v rodinným no ...

 
od nepovim
příspěvků: 1
IP: (zobrazit)

Možná by mohla mít pokryti Vasesit.cz, zkuste jim poslat poptávku.

 
od richard-zenker
příspěvků: 17
IP: (zobrazit)

jetoonicem:15.08.2014 12:33Bydlím v rodinným no ...

Ahoj, pro lepší radu by bylo potřeba specifikovat alespoň ulici.

Například někde je i síť našeho spolku (Praha12.net), ale 90% pokrývá síť spolku jmnet (jmnet.cz), doporučil jsem jmnet již mnohým a jsou s členstvím (a sítí/internetem) spokojeni.

Richard

 
od jetoonicem
příspěvků: 3
IP: (zobrazit)

jedná se o ulici pištěkova, do jmnetu jsem už psal, wifi připojení není prý moc vhoné na online hry, pán řikal

 
od richard-zenker
příspěvků: 17
IP: (zobrazit)

jetoonicem:01.09.2014 19:39jedná se o ulici pištěkova, do jmnetu jsem už psal, wifi připojení není prý moc vhoné na online hry, pán řikal

Ahoj,

no furt lepší kvalitní 5G Mimo (wifi), jak ADSL = tzn. stejně to beru jako doporučitelné.

Richard

 
od jakuub
příspěvků: 197
IP: (zobrazit)

jetoonicem:01.09.2014 19:39jedná se o ulici pištěkova, do jmnetu jsem už psal, wifi připojení není prý moc vhoné na online hry, pán řikal

JM-Net má již v řadě domů na Jižním Městě kabelové rozvody a rozšiřuje se v posledních měsících velmi rychlým tempem. Pokud bydlíte v panelovém domě, stačí zavolat a zjistit jestli dům bude připojen.

 
od jakuub
příspěvků: 197
IP: (zobrazit)

To úplně není pravda, z jakého mailu jste psal (stačí mi údaj před zavináčem), mrknu se na poptávku a zkusíme něco vymyslet. Velmi záleží na tom o jakou hru jde, ale běžně téměř všechny přes wifi fungují v pořádku.

Stejnými neduhy co wifi jsou ale postiženy i některé kabelové technologie :)

jetoonicem:01.09.2014 19:39jedná se o ulici pištěkova, do jmnetu jsem už psal, wifi připojení není prý moc vhoné na online hry, pán řikal