Rychlost.cz Fórum Všeobecná diskuze o různych typech připojení DSL - Rychlost uploadu, poskytovatelé

DSL - Rychlost uploadu, poskytovatelé

DSL - Rychlost uploadu, poskytovatelé

Všeobecná diskuze o různych typech připojení
od joint007
příspěvků: 2
IP: (zobrazit)

Zdravím. Hledám hledám a nenacházím. Jedná se mi o tohle, mám jedinou možnost připojení a to pomocí xDSL. Nyní jsem u O2, ale nepostačuje mi rychlost uploadu.

Dostupnost k ústředně je 100Mbit/s download a 50Mbit/s upload. Nicméně O2 prostě nepoleví a nedokáže dlouhodobému zákazníkovi udělat nabídku dle jeho potřeb, i když k tomu má prostředky. Proto se začínám poohlížet jinde.

Zajímá mě, zda-li tu jsou nějací jiní poskytovatelé xDSL připojení, kteří pochopili, že download není vše a dokáží mi nabídnout alespoň 8Mbit/s na upload. Co se týče downloadu, rád bych nešel pod 20Mbit/s. Veřejná a pevná IP v IPv4 je samozřejmostí, ale chápu že bude potřeba si připlatit.

Nějaká doporučení či zkušenosti?

 
od warman
příspěvků: 1 108
IP: (zobrazit)
hodnocení reakce: 1

neni zadny xdsl operator, co by ti za nizky penize nabydl hodne muziky. Jedina moznost je prejit na jinou technologii. Samozrejme ti dokazou protahnout po DSL 20/20 mbits, ale to uz se dostavame do jiny cenovy kategorie (x10).

 
od frantisek
příspěvků: 86
IP: (zobrazit)

Existuje symetrické DSL. Telefonica O2 jej nabízí např. jako službu Internet Business - http://www.o2.cz/corporate/192013-profesionalni_pripojeni_symetricke/168005-internet_business.html.

Vašim požadavkům by vyhovoval tarif 20 Mb/s za 12 900 Kč (+ DPH) měsíčně.

 
od mazinek
příspěvků: 2
IP: (zobrazit)
hodnocení reakce: -1

František:08.07.2013 00:13Existuje symetrické DSL. Telefonica O2 jej nabízí např. jako službu Internet Business - http://www.o2.cz/corporate/192013-profesionalni_pripojeni_symetricke/168005-internet_business.html.

Vašim požadavkům by vyhovoval tarif 20 Mb/s za 12 900 Kč (+ DPH) měsíčně.

Úsměvné. Kterýkoliv ISP připojí v pásmu 10Ghz za poloviční cenu.

 
od slawall
příspěvků: 6
IP: (zobrazit)

No, ale tenhle symetrický tarif je jen pro firmy, tzn. je tam taky asi důraz na stabilitu, kvalitu a bezpečnost. Takže WIFI by nepřipadalo v úvahu.

 
od tomasek1234
příspěvků: 438
IP: (zobrazit)
hodnocení reakce: 0

Za nekolik jednotek tisic Kc ti kazdy lokalni provider udela exra P2P spoj. A ten bude 100x kvalitnejsi nez praseci DSL.

 
od ferenze113
příspěvků: 1
IP: (zobrazit)

Bydlím v Praze a mám osobně spoustu zkušeností s internet providery a ne vždycky to bylo úplně dobrý.. Teď jsme připojeni od www.casablanca.cz a zatím bez problému.