Rychlost.cz Fórum Doporučení připojeni v ....... Prosím o radu, od koho vzít net v Bašti (Praha-východ)

Prosím o radu, od koho vzít net v Bašti (Praha-východ)

Prosím o radu, od koho vzít net v Bašti (Praha-východ)

Doporučení připojeni v .......
od radiusxe
příspěvků: 2
IP: (zobrazit)

Zdravim, potřeboval bych poradit koho zvolit. Našel jsem si providery:

http://rychlost.cz/pripojeni/praha-vychod/3209-bast/

+ cznet.

Bohužel na každého jsem tu na fóru (či na netu) něco našel a proto mi zbývá už jen rada a zkušenost od místních či bydlících v přilehlých lokalitách.

Moje představa:

cena ideálně do 800Kč, upload bych potřeboval ideálně nejméně 5Mb a veřejnou IP. Hodlám též využívat IP telefonii, ale ne od providera - ti jsou drazí.

Z údajů co se moc neuvádí požaduji též kvalitu a jasně dané garance.

U současných majitelů jsem testoval ADSL od O2, web hlásí 6M/0.3, realita byla 3M/0.15 a pingy v leže byly 50ms a v zátěži při down 600ms a při Up u 1s... toto ač za 300Kč i s pevnou linkou není pro mne internet a už vůbec ne výhra.

Děkuji za postřehy, Radius

 
od buffy
příspěvků: 14
IP: (zobrazit)

v praze UPC the best

 
od radiusxe
příspěvků: 2
IP: (zobrazit)

od toho jsem prave utekl a zacatky nebyly vubec ruzovy, 3 mesice jsem zhruba 4x do tydne volal, proc zas nejde net... kdyz jsem jim poslal vypoved na neplneni smlouvy, tak nahle zacli technici neco resit na trase (predtim byla chyba pry jen u nas v panelaku) a od te doby byl pak dalsi vypadek, ktery opet resili nekde na trase a pak uz byl klid... Kdyz pote zrychlovali, tak net nesel garantovanou rychlosti asi dalsi 2 mesice, coz jsem take reklamoval nekolikrat, takze celkove bych rekl, najdou se lepsi, ale zas to neni uplne nejhorsi... uvidime za par let, zda-li mi prijde obsilka na 20tis za nevraceny vraceny modem