Rychlost.cz Fórum Síťový hardware UPC modem - spotreba

UPC modem - spotreba

UPC modem - spotreba

Síťový hardware

Toto téma diskuze se týka poskytovatele připojení UPC internet, zobrazit všechna témata v diskuzi o UPC internet.

od nosac
příspěvků: 1
IP: (zobrazit)

Dobrý den.

UPC ponúka na predaj modemy pre internet Modem SA EPC 3925 ED 3.0 WiFi a Modem SA EPC 3028 ED 3.0. Na klientskej linke UPC mi nevedeli povedať spotrebu elektrickej energie adaptérov pre tieto modemy. Ak niekto z Vás má tieto typy, prosím napište mi. Predsa bude zapojený stále v zásuvke, tak by som nerád kúpil kočku vo vreci so spotrebou varnej konvice. Ďakujem

 
od warman
příspěvků: 1 108
IP: (zobrazit)

t

nosac:23.04.2012 16:06Dobrý den.

UPC ponúka na predaj modemy pre internet Modem SA EPC 3925 ED 3.0 WiFi a Modem SA EPC 3028 ED 3.0. Na klientskej linke UPC mi nevedeli povedať spotrebu elektrickej energie adaptérov pre tieto modemy. Ak niekto z Vás má tieto typy, prosím napište mi. Predsa bude zapojený stále v zásuvke, tak by som nerád kúpil kočku vo vreci so spotrebou varnej konvice. Ďakujem

adapter je 15V a 1,5A (to pisou na netu o 3925). Realne si myslim ze by prumerna spotreba mela byt do 3W, tedy do cca 7euro rocne za elektrinu :)

 
od smazáno
příspěvků: 53
IP: (zobrazit)
Rychlost (Mbits): 17,8/12,1
Poskytovatel: NAŠI Internet

ahoj sice to bude trochu více u těch adapteru je učinost nic moc :( takže počítej kolem 7 watu za hodinu

lepší je si daný adapter zmněřít ale problem je že běžně dostupnmé mněřáky na spotřebu jsou u takoto nizkých hodnot kničemu ! tedy jsou nepřesné !