Rychlost.cz Fórum Síťový hardware Well PTI-1605g

Well PTI-1605g

Well PTI-1605g

Síťový hardware
Toto téma je zamknuto, nelze do něj přidávat reakce.
Můžete založit nové téma.
od dandys74
příspěvků: 2
IP: (zobrazit)

Dobrý den, jsem zákazník O2 a nedaří se mi zprovoznit tento modem.Vůbec se neuskuteční synchronizace.Firmware je aktuální s přihlašovacími údaji přímo pro O2.

ZyXEL P660HW T3 v2 na této lince běží naprosto bez problémů.A dle O2 jsou parametry linky vynikající ( jsem 600m od ústředny).Zkoušel jsem již 2 tyto úplně nové modemy a oba se chovají stejně...respektive první z nich se vrátil po reklamaci jako zcela funkční a ten druhý byl zápůjčka a stále to samé.Zkoušel jsem to i přímo do zásuvky telefonu bez splitru-nic.Vyzkoušel jsem ho u známého a v pohodě naběhl.

Nemá někdo nějaké řešení?Děkuji.

 
od warman
příspěvků: 1 108
IP: (zobrazit)

:23.02.2010 11:04Dobrý den, jsem zákazník O2 a nedaří se mi zprovoznit tento modem.Vůbec se neuskuteční synchronizace.Firmware je aktuální s přihlašovacími údaji přímo pro O2.

ZyXEL P660HW T3 v2 na této lince běží naprosto bez problémů.A dle O2 jsou parametry linky vynikající ( jsem 600m od ústředny).Zkoušel jsem již 2 tyto úplně nové modemy a oba se chovají stejně...respektive první z nich se vrátil po reklamaci jako zcela funkční a ten druhý byl zápůjčka a stále to samé.Zkoušel jsem to i přímo do zásuvky telefonu bez splitru-nic.Vyzkoušel jsem ho u známého a v pohodě naběhl.

Nemá někdo nějaké řešení?Děkuji.

Zavolat do O2 at to vyresi? Tot je reseni. Zjevne neni chyba v routeru, tak ma chybu nedke oS

 
od dandys74
příspěvků: 2
IP: (zobrazit)

warman:23.02.2010 17:00Zavolat do O2 at to vyresi? Tot je reseni. Zjevne neni chyba v routeru, tak ma chybu nedke oS

Tak to jsem samozřejmě zkoušel a dozvěděl se, že oni ten modem oficiálně nepodporují a tedy mi nezaručí správnou funkci a ať ho reklamuji, což jsem učinil s výsledkem popsaným výše...

 
Toto téma je zamknuto, nelze do něj přidávat reakce.
Můžete založit nové téma.