Rychlost.cz Fórum Síťový hardware zapomenuté heslo k routeru

zapomenuté heslo k routeru

zapomenuté heslo k routeru

Síťový hardware
Toto téma je zamknuto, nelze do něj přidávat reakce.
Můžete založit nové téma.
od siddhi
příspěvků: 2
IP: (zobrazit)

Zdravím, mám doma ADSL modem/Wi-fi router TP-Link TD-W8900G, který sem delší dobu nepoužíval. Nyní by jsem ho potřeboval znovu zprovoznit, ale již sem zapomněl přístupové heslo. Existuje nějaká možnost jak se do konfigurace routru dostat? Nebo ho bez hesla můžu rovnou vyhodit?

 
od warman
příspěvků: 1 108
IP: (zobrazit)

:22.10.2009 16:16Zdravím, mám doma ADSL modem/Wi-fi router TP-Link TD-W8900G, který sem delší dobu nepoužíval. Nyní by jsem ho potřeboval znovu zprovoznit, ale již sem zapomněl přístupové heslo. Existuje nějaká možnost jak se do konfigurace routru dostat? Nebo ho bez hesla můžu rovnou vyhodit?

Tady je strucny navod :) http://www.tp-link.com/support/showfaq.asp?id=140

 
od karlos
příspěvků: 237
IP: (zobrazit)

:22.10.2009 16:16Zdravím, mám doma ADSL modem/Wi-fi router TP-Link TD-W8900G, který sem delší dobu nepoužíval. Nyní by jsem ho potřeboval znovu zprovoznit, ale již sem zapomněl přístupové heslo. Existuje nějaká možnost jak se do konfigurace routru dostat? Nebo ho bez hesla můžu rovnou vyhodit?

Tak tam zadej tovární jméno a heslo.

Nebo pokud si ho měnil na nějaké tvé, tak roter jednoduše restartuj a mělo by to fungovat. ,-)

 
od warman
příspěvků: 1 108
IP: (zobrazit)

Karlos:22.10.2009 19:52Tak tam zadej tovární jméno a heslo.

Nebo pokud si ho měnil na nějaké tvé, tak roter jednoduše restartuj a mělo by to fungovat. ,-)

a co jsem mu poslal? Neznam osobne nikoho,kdo by si enchaval tovarni heslo...

 
od karlos
příspěvků: 237
IP: (zobrazit)

warman:23.10.2009 17:29a co jsem mu poslal? Neznam osobne nikoho,kdo by si enchaval tovarni heslo...

Nedošlo ti to?

Po restartu ne, když ho ještě nerestartoval!

 
od spacek42
příspěvků: 48
IP: (zobrazit)

192.168.1.1

 
od warman
příspěvků: 1 108
IP: (zobrazit)

Karlos:24.10.2009 13:07Nedošlo ti to?

Po restartu ne, když ho ještě nerestartoval!

Tak tedka te nechapu vubec :D sry, ale nejak nevim, co by me melo dochazet... Ja mu poslal navod na to, jak ten router hodit do tovarniho nastaveni. Respektive nechapu, jak myslis to restartovani-jesli vypnuti a zapnuti nebo dani do tovarniho nastaveni?

 
od karlos
příspěvků: 237
IP: (zobrazit)

warman:28.10.2009 09:29Tak tedka te nechapu vubec :D sry, ale nejak nevim, co by me melo dochazet... Ja mu poslal navod na to, jak ten router hodit do tovarniho nastaveni. Respektive nechapu, jak myslis to restartovani-jesli vypnuti a zapnuti nebo dani do tovarniho nastaveni?

Tovární nastavení!

Pak se obnoví i tovární heslo už chápeš???

 
od warman
příspěvků: 1 108
IP: (zobrazit)

Karlos:28.10.2009 10:35Tovární nastavení!

Pak se obnoví i tovární heslo už chápeš???

No kazdopadne, neni to jednoduchy restartovani :) nebot to tlacitko musis mit aspon 15 sekund stisknuty :) viz ten navod co jsem posilal...

 
od siddhi
příspěvků: 2
IP: (zobrazit)

zdravim tak dík za pomoc. Ten návod fungoval, problém vyřešen. Jinak samozřejmně že sem mně heslo změněné takže zde asi jiná možnost ani nebyla než tento návod.

 
od novivan
příspěvků: 6
IP: (zobrazit)

:22.10.2009 16:16Zdravím, mám doma ADSL modem/Wi-fi router TP-Link TD-W8900G, který sem delší dobu nepoužíval. Nyní by jsem ho potřeboval znovu zprovoznit, ale již sem zapomněl přístupové heslo. Existuje nějaká možnost jak se do konfigurace routru dostat? Nebo ho bez hesla můžu rovnou vyhodit?

Pokud ho někdo "chytře" nezměnil, tak je přihlašovací jméno admin a heslo také admin

 
od warman
příspěvků: 1 108
IP: (zobrazit)

novivan:01.11.2009 15:29Pokud ho někdo "chytře" nezměnil, tak je přihlašovací jméno admin a heslo také admin

Dalsi chytrolin :D on uz to davno vyresil. Podotykam, ze heslo si nemeni jen sebevrazi/neznaly. Nebot je obvykle nastaveno, ze je administrace pristupna z internetu :)

 
od mira-s
příspěvků: 7
IP: (zobrazit)

warman:01.11.2009 16:03..... Nebot je obvykle nastaveno, ze je administrace pristupna z internetu :)
BTW ... a to je taky nastavení hodné sebevrahů - možná víc jak to heslo. ;)

 
Toto téma je zamknuto, nelze do něj přidávat reakce.
Můžete založit nové téma.