Rychlost.cz Fórum Všeobecná diskuze o různych typech připojení PORADTE PROSIM, jake pripojeni??

PORADTE PROSIM, jake pripojeni??

Toto téma je zamknuto, nelze do něj přidávat reakce.
Můžete založit nové téma.
od horovamichaela
příspěvků: 1
IP: (zobrazit)

Zdravim, mozna ze se stanu tercem nejakych vtipku, nic mene, musim priznat, ze jsem jen bezny uzivatel internetu a nikdy jsem se nijak nepidila po tom, jak se ke me do pocitace dostal. Nerozumim tudiz ani pojmum jako treba ADSL - "co to je?"

Ted dokoncujeme barak a chci si poridit pripojeni internetu a dokud mam moznost a neni uplne hotovo nechat si roztahat potrebne kabely. Nejde mi o bezdratove pripojeni, klidne se budu napichovat na kabel. Jen mi prosim poradte, jake pripojeni, od jakeho zrizovatele, jde mi o rozumnou cenu a samozrejme rozumnou rychlost.

Jsem z Plzenska (Nezvestice) - je tady nejaky Radynet. Nekdo mi zase radil jedine UPC.

Budu moc vdecna za kazdou radu.

Misa

 
od mysteria
příspěvků: 79
IP: (zobrazit)
hodnocení reakce: -1

:23.09.2009 10:36Zdravim, mozna ze se stanu tercem nejakych vtipku, nic mene, musim priznat, ze jsem jen bezny uzivatel internetu a nikdy jsem se nijak nepidila po tom, jak se ke me do pocitace dostal. Nerozumim tudiz ani pojmum jako treba ADSL - "co to je?"

Ted dokoncujeme barak a chci si poridit pripojeni internetu a dokud mam moznost a neni uplne hotovo nechat si roztahat potrebne kabely. Nejde mi o bezdratove pripojeni, klidne se budu napichovat na kabel. Jen mi prosim poradte, jake pripojeni, od jakeho zrizovatele, jde mi o rozumnou cenu a samozrejme rozumnou rychlost.

Jsem z Plzenska (Nezvestice) - je tady nejaky Radynet. Nekdo mi zase radil jedine UPC.

Budu moc vdecna za kazdou radu.

Misa

Ahoj, vzhledem k tomu, že jsi z Plzně, tak máš docela vleký výběr. Ono je prakticky jedno od jaké providera(= společnost, která ti internet poskytuje) to budeš mít. Každý poskytovatel má vždy jak spokojené zákazníky, tak i nespokojené. Podívej se po okolí, třeba jaké mají připojení sousedi ať se dozvíš, jestli jsou sním spokojení. Jinak samozřejmě se snaž mít co nejvyší rychlost - to jsou ty čísla co tam jsou napsaná - třeba 10mbps/10mbp. Čím vyší budou tato čísla tím lepší samozřejmě. Pokud budeš chtít nějaký lepší info tak se ozvy.

 
Toto téma je zamknuto, nelze do něj přidávat reakce.
Můžete založit nové téma.