Rychlost.cz Fórum Síťový software Windows Vista padá... Ubuntu?

Windows Vista padá... Ubuntu?

Windows Vista padá... Ubuntu?

Síťový software
Toto téma je zamknuto, nelze do něj přidávat reakce.
Můžete založit nové téma.
od smazáno
IP: (zobrazit)

Zdravím vás všechny. Mám Windows Vista a pokaždé mi někdy spadne třeba se mi sekne při Flatout 2 a nebo jako teď při vypínání. Vždy je stejný proces. Já Notebook natvrdo restartuju a pak mi to hodí chybu že něco chybí (při bootování) pak to chce disk s systémem ale ten nemám mám jen ten ASUS. Tak tam hodím ten a musím celý windows reinstalovat. Ale teď už mě to vážně dožralo a rozhodl jsem se s tím něco udělat. A ptám se co? Mám tam dát Ubuntu (nebo jiný Linux)? Nebo je na to nějaká speciální podpora? Vážně nevím doufám že mi pomůžete.

Např. Nepadá na to záruka?

 
od psp822
příspěvků: 396
IP: (zobrazit)

:07.09.2008 16:44Zdravím vás všechny. Mám Windows Vista a pokaždé mi někdy spadne třeba se mi sekne při Flatout 2 a nebo jako teď při vypínání. Vždy je stejný proces. Já Notebook natvrdo restartuju a pak mi to hodí chybu že něco chybí (při bootování) pak to chce disk s systémem ale ten nemám mám jen ten ASUS. Tak tam hodím ten a musím celý windows reinstalovat. Ale teď už mě to vážně dožralo a rozhodl jsem se s tím něco udělat. A ptám se co? Mám tam dát Ubuntu (nebo jiný Linux)? Nebo je na to nějaká speciální podpora? Vážně nevím doufám že mi pomůžete.

Např. Nepadá na to záruka?

Ne zaruka nepadá ale skus si nainstalovat SP1 a pak SP2 a uvidíš třeba to pude dale skus aktualizovat ovladače a DirectX

I takhle může frčet NET doma :) = http://rychlost.cz/rs/201649111354.png
 
od warman
příspěvků: 1 108
IP: (zobrazit)

psp822:05.09.2009 01:53Ne zaruka nepadá ale skus si nainstalovat SP1 a pak SP2 a uvidíš třeba to pude dale skus aktualizovat ovladače a DirectX

Moc mu nepomuzes tim, ze zareagujes na problem stary rok....

 
Toto téma je zamknuto, nelze do něj přidávat reakce.
Můžete založit nové téma.