Rychlost.cz Fórum Všeobecná diskuze o různych typech připojení Jak propojit dva pc aby sel na obou internet pres? wifi

Jak propojit dva pc aby sel na obou internet pres? wifi

Jak propojit dva pc aby sel na obou internet pres? wifi

Všeobecná diskuze o různych typech připojení
Toto téma je zamknuto, nelze do něj přidávat reakce.
Můžete založit nové téma.
od smazáno
IP: (zobrazit)

Mám internet - wifi. Na půde AP z něho jde kabel k anténě a další kabel z něho k mému pc. Chci na internet připojit další pc tak aby najednou běžel internet na obou pc. Poraďte mi někdo jako , jsem úplná laik. Moc díky!

 
od macafcb
příspěvků: 11
IP: (zobrazit)

<fieldset><legend>Kulisek</legend>Mám internet - wifi. Na půde AP z něho jde kabel k anténě a další kabel z něho k mému pc. Chci na internet připojit další pc tak aby najednou běžel internet na obou pc. Poraďte mi někdo jako , jsem úplná laik. Moc díky!</fieldset>

musíš si koupit wifi router, je to takový modem z více ethernetovýma výstupama a tudíž na ně můžes dát více zařízení

 
od macafcb
příspěvků: 11
IP: (zobrazit)

<fieldset><legend>Kulisek</legend>Mám internet - wifi. Na půde AP z něho jde kabel k anténě a další kabel z něho k mému pc. Chci na internet připojit další pc tak aby najednou běžel internet na obou pc. Poraďte mi někdo jako , jsem úplná laik. Moc díky!</fieldset>

a jaky router bych vám mohl doporučit? kupte si tento jdou na něj zapojit až 4 počítače

http://www.cdr-shop1.cz/detail/ovislink-ip-1000r-4port-nat-router-firewall/

 
od smazáno
IP: (zobrazit)

Díky!

 
Toto téma je zamknuto, nelze do něj přidávat reakce.
Můžete založit nové téma.