Satelitní připojení 2-way

Toto téma je zamknuto, nelze do něj přidávat reakce.
Můžete založit nové téma.
od petr
příspěvků: 1
IP: (zobrazit)

Na někdy od března roku 2008 se budu po dobu minimálně 2 let zdržovat na západní Ukrajině (přibližně 48°S, 23°V). Budu se nacházet mimo město a solidní připojení k internetu můžu realizovat pouze pomocí satelitu. Přestože můžu využít GPRS tak mi „jednosměrné“ satelitní připojení připadá nevhodné.

Nabídky, které jsem našel mi připadaly drahé (ale co dělat když nic jiného nezbývá?). Včera jsem narazil na stránku http://www.supersat.cz/index.php?option=com_content&task=view&id=92&Itemid=1. Cena první investice 12000Kc a měsíční poplatek 850Kč za obousměrné bezlimitní satelitní připojení k internetu mi připadá jako z pohádky.

<b>Vzhledem k velmi nízké ceně se obávám, že věc bude mít nějaký háček.</b> V technologiích připojení k netu pomocí satelitu se nevyznám a žádné reference k této službě jsem bohužel nenašel.

<b>Máte s uvedenou službou nějaké zkušenosti? Netušíte v čem může být problém, háček? Neznáte nějaké jiné podobné řečení mého problému</b> (s podporou ideálně v českém nebo anglickém jazyce, v horším případě v ruštině)?

 
od smazáno
IP: (zobrazit)

A nebude ten hacek treba v tom, ze se plati za objem prenesenych dat?

 
od sakal007
příspěvků: 1
IP: (zobrazit)

no domnívám see že ono je to problém již od počátku....nejdřív nákup za 12 litrů a poznámka ,,až&quot; 1024 kb to znamená že to pojede max 200 a dokážu si předtsavit tu odezvu klik.......................................po 2min načítaní seznamu no nevím co dodat snad hodně štěstí.....

 
od smazáno
IP: (zobrazit)

No dyt je to tam napsané neomezené a FUP a kolik je ten FUP ? a na kolik to spadne az se FUP vycerpa ?

 
Toto téma je zamknuto, nelze do něj přidávat reakce.
Můžete založit nové téma.