Rychlost.cz Fórum Ostatní nemožnost měřit rychlost internetu

nemožnost měřit rychlost internetu

nemožnost měřit rychlost internetu

Ostatní
Toto téma je zamknuto, nelze do něj přidávat reakce.
Můžete založit nové téma.
od smazáno
IP: (zobrazit)

Zdravim lidicky,

nevite,proc mi nejde na serveru http://www.rychlost.cz merit rychlost internetu,kdyz predtim to slo..??ted mi to pise,ze moje ip neni prirazena zadnemu providerovi a tlacitko zahajit test tam proste neni...

pls poradite mi co s tim..?

 
od adam
moderátor

Muzes napsat jaky webovy prohlizec a operacni system pouzivas, pripadne stupen zabezpeceni? Otestuju a uvidim

 
od soused
příspěvků: 2
IP: (zobrazit)

Mám stejný problém,používám Operu,Windows XP.Toto se mi již jednou vyskytlo,nevím čím se to spravilo.Zabezpečení jsem se pokoušel změnit bez účinku.Prosím o radu a doporučení vhodného stupně zabezpečení.Soused.

 
od smazáno
IP: (zobrazit)

Sorry,zapomnel sem napsat typ prohlizece a OS,takze jedna se o prohlizec Opera 9.24 a win XP SP2 cz,v exploreru vse funguje bez problemu,ale explorer odmitam z bezpecnostnich i funkcnich vlastnosti pouzivat!

 
od adam
moderátor

Zvlastni, testoval jsem to v Opere 9.24 i ve starsi 9.0 a mam to tam. A i dle logu se zda ze vam to webove prohlizece nacitaji.

Takze to neni ani ti ze by jste meli zapnutu volbu "zadne obrazky"

Tak sem ted trosku predelal tlacitko, je to lepsi?

 
od smazáno
IP: (zobrazit)

zkousel sem si s tim ruzne pohrat a to tlacitko tam proste porad nevidim a porad mi to pise: Vámi užívaná IP adresa není zadána v databazi u žádného poskytovatele připojení a sou tam pod tim vypsani provideri.zvlastni ale je,ze jeste minulej tyden to fungovalo.Jedinej problem byl,ze v nove testovaci GTS neslo testovani uploadu.V IE 7 jede vse tak,jak ma,ale IE nepouzivam.nejsem s nim spokojen.Tak cim by to jeste mohlo byt,ze to v opere nejde..??Napada vas neco..??

 
od soused
příspěvků: 2
IP: (zobrazit)

Popisovaný problém u mě trval do dnešního dne.Dnes je vše v pořádku.Tlačitko spustit test rychlosti je na svém místě.Jak jsi na tom Ty Scorpione? Soused.

 
Toto téma je zamknuto, nelze do něj přidávat reakce.
Můžete založit nové téma.