Rychlost.cz Fórum Všeobecná diskuze o různych typech připojení Dělění rychlosti internetu

Dělění rychlosti internetu

Toto téma je zamknuto, nelze do něj přidávat reakce.
Můžete založit nové téma.
od smazáno
IP: (zobrazit)

Poraďte prosím: Pokud bude od ISP přivedená garantovaná linka s rychlostí 3Mbity a připojí se na router např. 3 klienti, jak se bude tychlost dělit?? Mám na mysli pokud bude např. jeden klient poslouchat 4 internetová rádia najednou o bitratu 256kbit/s je to tedy 3x256 coz je 768kb/s z 3Mbitu a tudiz na zbyle dva klienty zbude jen 2,7Mb ???? Da se tedy rict "kdo si co urve to ma"?? Pokud ano jak to jde omezit? Děkuji !

 
od smazáno
IP: (zobrazit)

V predchozim prispevku samozrejme myslim 3 radia...

 
od smazáno
IP: (zobrazit)

myslim ze je to tak ale existuji programy ktere vam rozdeli rychlost kdyby ste byli tri tam kazdy ma rychlost 1mb/s:D sle nwm to jiste ale neco podobneho 100% existuje

 
od gonza
příspěvků: 19
IP: (zobrazit)

No hele ja mam router asus wl-500g premium, tam podle ip adresy(vnitřní) můžeš omezit rychlost. Muzes tam nastavit min. rychlost a max. Max bych neomezoval a min bych nastavil na 1Mbit. Funguje to, sam to pouzivam.

 
od smazáno
IP: (zobrazit)

Dobrej, jak jste to udelal? ja mam taky wl-500g premium, ale nevím jak na to. Poradte prosím

 
od smazáno
IP: (zobrazit)

ahoj,já to same a taky přesně nevím,jak to mám nastavit,mě zajímaj jenom ty porty <b>IP port Max. Min.</b> můžeš poslat obr. nebo napsat sem,jak to tam máš ty,z toho to vydedukuju,to by už neměl být problém,předem děkuju,aspoň to pomůže i dalším

 
od pav lucistnik
příspěvků: 61
IP: (zobrazit)

To je forwardování portů na IP ve vnitřní síti - ne omezování rychlosti...

Jinak platí kdo si co urve to má, není žádné spravedlivé dělení, pokud není zajištěno nějakou speciální konfigurací.

 
Toto téma je zamknuto, nelze do něj přidávat reakce.
Můžete založit nové téma.