Rychlost.cz Fórum Ostatní zruseni ICQ

zruseni ICQ

zruseni ICQ

Ostatní
Toto téma je zamknuto, nelze do něj přidávat reakce.
Můžete založit nové téma.
od janavajdova
příspěvků: 1
IP: (zobrazit)

mam problem s odinstalovanim icq na PC,poradte mi jak se toho zbavit.:o)))JANA<span class="t-red">

 
od smazáno
IP: (zobrazit)

Start - Přístup a výchozí nastavení programů - najdi icq a dej odinstalovat ...

 
od smazáno
IP: (zobrazit)

mam stejný problém nejde mi odinstalovavat icq ani piše mi to že nelze odinstalovat!!! prosim o radu dik

 
od smazáno
IP: (zobrazit)

nelze odinstalovat? to je divný. A nemáte to icq třeba zapnutý dole v liště? Kdyžtak vyzoušejte toto http://www.slunecnice.cz/sw/totaluninstall/

 
od smazáno
IP: (zobrazit)

<fieldset><legend>janavajdova</legend>mam problem s odinstalovanim icq na PC,poradte mi jak se toho zbavit. )))JANA</fieldset>

nevim jak odinstalovat icq 6 mam s tim problem

 
od smazáno
IP: (zobrazit)

Buďte v klidu, mě to jde v poho odinstalovat

A když vám to nejde odistalovat, tak pomocí kláves ctrl+alt+delete ukončete téměř všechny aplikace kromě EXPLORELlu.exe a VŠECH SVCHOST.exe nevím kolik jich přesně je, asi 5 tak tyto aplikace prosím neukončovat jinak dojde k chybě a následně se pc za 1 min automaticky restartuje a museli byste tento postup opakovat znovu, kdyby vám nešly některé aplikace ukončit a vykazovalo by to nějaké hlášky jako třeba jedná se o kritický systémový proces tak to nevadí.

Důležité je vyhledat spouštěné aplikace z icq, pokud pojedete podle tohoto postupu tak je z 90% jisté, že vám to už půjde odinstalovat a když ne, tak dejte vědět... LOL

 
od smazáno
IP: (zobrazit)

<fieldset><legend>janavajdova</legend>mam problem s odinstalovanim icq na PC,poradte mi jak se toho zbavit. )))JANA</fieldset>

 
od smazáno
IP: (zobrazit)

<b>Uninstall ICQ</b>

Start - Ovladaci panely - pridat odebrat programy - tam si nalistujte ICQ kliknete na odebrat.

Podminkou pro odinstlaovalni ICQ je ze ste clenem skupiny Administrators, kteri maji prava instalovat a odebirat programy z PC.

Vhodne je ICQ pred odinstalaci vypnout!!!!

______________________________________________________________________________________________

Trochu nevhodná rada: viz. přizpevek vis (Nedelat nesahat)

Ctrl+alt+del- a povypinat vse az na explorel a 5 schovstu, no nedoprucuji, prave ste si schodily PC.

 
od smazáno
IP: (zobrazit)

<fieldset><legend>janavajdova</legend>mam problem s odinstalovanim icq na PC,poradte mi jak se toho zbavit. )))JANA</fieldset>

 
Toto téma je zamknuto, nelze do něj přidávat reakce.
Můžete založit nové téma.